ESI MIDIMATE eX

Doprava 5 €,Na sklade
Doporučená ponuka Profi-DJ.sk

Na sklade • 1 variant5 €90 % • 757 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant10 €94 % • 98 recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variantPredĺžená zárukaDoplnkové služby4,5 €98 % • 1 635 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Dĺžka
2 m

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Mám OS Chrome.(Chromebox)Chcel som si prepojiť Yamaha QS 300 s PC aby som ovládal zvuky v Soundtrape a funguje to super. Dodnes som mal pocit že sa všetko vyrába len pre Windows a Mac,ale konečne niečo aj pre Chrome.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Potrebovala som prepojiť PC a AKAI na synchronizáciu a som veľmi spokojná.

Dĺžka
2 m

MIDIMATE eX je praktický a cenovo veľmi dostupný USB 2.0 MIDI kábel, ktorý podporuje 32 MIDI kanálov s perfektným časovaním. Obsahuje klasický päťkolík pre MIDI vstup a výstup na jednej strane a USB konektor na strane druhej. Všetka elektronika je umiestnená v konektore, takže sa celý tento prevodník javí jednoducho ako kábel, čo je veľmi praktické. Kompatibilný s platformou Windows (XP a vyšší) a MAC OS X. Nevyžaduje inštaláciu ovládačov.

• Na Macu funguje bez driveru
    • Kontrolka led.
    • Nic

Funguje jako 16 kanálů IN a 16 OUT, ale také funguje jako 2x 16 IN nebo OUT. SKVĚLÉ!

• , zakúpené v MUZIKER.sk

Potrebovala som prepojiť PC a AKAI na synchronizáciu a som veľmi spokojná.